'' KAYMAKAMLIK VE BELEDİYEDEN ORTAK PROJE '' 
 

Buharkent Kaymakamlığı ve Buharkent Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü bu proje ile ilçe merkezimiz ve mahallelerimizde yapılan araştırmalar sonucunda belirlenen ihtiyaç sahibi ve derslerinde gayretli 42 öğrencimize daha iyi koşullarda ders çalışmaları için çalışma masası ve sandalyesi hediye edilmiştir.

Kaymakamımız Sn. Mehmet Deniz ARABACI, Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Ayşen Özger ile birlikte evlerine bizzat gidilip, Buharkent Belediyesi’nin araç ve personel desteğiyle teslim edilip kurulumu tamamlanmıştır.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız çocuklara ve ailelerine bu kısa ziyaretleri esnasında yeni masalarını iyi günlerde kullanma temennilerini iletip başarılar dilediler. Bu tarz projelerin önemine vurgu yapan Kaymakamımız, genellikle SYDV marifetiyle yürütülen benzer projelere belediyenin de destek olmasının önemine değindikten sonra birlik ve beraberlikle daha güzel işlere imza atılabileceğinin altını çizip “nerede uyum varsa orada bereket vardır” ifadesini kullandı.

Yardım kampanyalarında ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin isimleri ve fotoğrafları daha önce belirttiğimiz üzere Kaymakamlık prensipleri gereğince yayımlanmamaktadır.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
    ÖNEMLİ LİNKLER