‘‘ÖĞRENCİLERLE ÇİLEK TOPLAMA GÜNÜ ‘’
 

İlçemiz Kızıldere İlkokulu öğrencilerinden 16 öğrenciyi Kaymakamımız Sn. Mehmet Deniz ARABACI Ericek Mahalle Muhtarımızın çilek bahçesine çilek toplamaya götürdü. Öğrencilerimizin kova kova toplamış olduğu çileklerin ardından Ericek Muhtarımızın evinde ağırlandı, yemekler yendi, bağlama eşliğinde türküler söylendi.

1200 metre rakımlı Ericek Mahallesi’ne giden yolda Buharkent’i tepeden görme fırsatı yakalayan çocukların mutlulukları yüzünden okundu. Kızıldere İlkokulu Müdürü Gülnihal ÖZTEKİN, ‘’ Aydın’ın en uzak köy okuluyuz öğrencilerimizin de gittiğimiz yer çok güzeldi, çilekler de çok güzeldi, çocuklarla güne başlamak hepimizin yüzünü güldürdü. Çocuklarımızın yüzünü güldüren, bizi unutmayan, bize değer veren Kaymakamımız Sn. Mehmet Deniz ARABACI’ya Kızıldere halkı ve Kızıldere İlkokulu olarak çok teşekkür ediyoruz. ‘’ diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Öğretmen ve öğrencilere İlçe Emniyet Amiri, İlçe Jandarma Komutanı ve Kızıldere Muhtarının da eşlik ettiği bu etkinlikte gösterdiği misafirperverliğinden dolayı Ericek Mahalle Muhtarı’na herkes teşekkürlerini sundu.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
    ÖNEMLİ LİNKLER